Klub1. poločas2. poločasVýsledek
Újezd A000
Chvojenec A011

Článek

Utkání dvou týmů z dolních příček tabulky nepřineslo příliš hezkou podívanou.Spíše oťukávanou z obou stran.

V první půli se nedělo nic zajímavého z naší strany.Nebylo k vidění veliké množství šancí,domácí se párkrát dostali k ohrožení naší branky,ale bez úspěchu.Náš tým si  veliké příležitosti nevypracoval,pouze ve 30. Minutě střílel Richter přímo doprostřed branky.

Druhý poločas začal tak, jak ten první skončil. Nepohledný fotbal plný chyb. Ale v 50. Minutě se diváci konečně dočkali branky. Hosté faulovali našeho hráče v ideální střelecké pozici. K míči se postavil Pokorný a skvělou přízemní střelou na zadní tyč zaskočil domácího gólmana. Zbytek zápasu se domácí pokoušeli o vyrovnání, ale našim hráčům se dařilo výsledek držet,a to i v 72. minutě domácí útočník překonal Pavlíčka, ale sudí jeho branku neuznal pro předchozí hru rukou. Chvojenec tady výsledek 1:0 ubránil a z Újezda si odvezl první letošní plný příděl bodů.