Klub1. poločas2. poločasVýsledek
Chvojenec A022
Přelouč B011

Článek

Už od úvodu převzali otěže zápasu domácí a po celou první půli měli více ze hry. Dokonce si vypracovali několik šancí, ale žádná z nich nebyla proměněna. Poločas tedy skončil za stavu 0:0.
Ve druhé půli se hra o něco více vyrovnala ,ale už ve třetí minutě druhá půle nakopnutý míč hostující stoper odhlavičkoval přímo k nohám D. Nechvíle a ten si v situaci sám na gólmana počínal nekompromisně. Poté se hra uklidnila až do 62. minuty, kdy uvnitř skrumáže těl v domácím pokutovém území zahrál Centner rukou a sudí nařídil pokutový kop, který hostující hráč s přehledem proměnil. Domácí se dále snažili vzít vedení zpět na svou stranu. To se povedlo v 80. minutě, kdy střídající P. Nechvíle utekl po lajně a odcentroval na volného Richtera, který se hlavou nemýlil. Chvojenecký tým si tedy připsal na své konto další tři cenné body.