Klub1. poločas2. poločasVýsledek
Ostřešany213
Chvojenec A033

Článek

Zápas na hřišti favorita chvojeneckým hráčům nevycházel podle představ. Poté, co byli herně aktivnější a vypracovali si pár příležitostí, inkasovali po standardní situaci ve 24. minutě. Ve 31. minutě už prohrávali o dva góly po centru, který zapadl za zadní tyč Pavlíčkovy branky. Do kabin se šlo za stavu 2:0.

Druhá půle už hosty zastihla v lepší formě. Byli aktivnější a pro domácí branku představovali neustálé nebezpečí. V 50. minutě po faulu na Vilíma v pokutovém území proměnil penaltu Velinský. Když už se hosté nadechovali k vyrovnání, z brejku byli potrestáni gólem na 3:1. Dobývání domácí branky pokračovalo a v 74. minutě vyústilo v branku Pokorného, který ranou na zadní tyč nedal gólmanovi šanci. Něco podobného zopakoval ještě v 88. minutě a srovnal tak na konečných 3:3. Chvojenec si z Ostřešan odvezl cenný bod.