Klub1. poločas2. poločasVýsledek
Chvojenec A011
Rosice n. L. A101

Článek

Na naši půdu zavítal vedoucí tým Okresního přeboru a bylo na co se dívat. Hosté od úvodu zápasu drželi míč pod svou kontrolou, přelévali hru ze strany na stranu a pokoušeli se nalézt skulinky v naší obraně, to se jim až na pár výjimek nedařilo. Ve 29. minutě se ale prosadili ze standardní situace, když střelu mířící doprostřed branky Píša vyrazil do dobíhajícího protihráče a od něho míč putoval do branky. Do konce první půle si domácí vytvořili pár náznaků šancí, ale přímé ohrožení branky jim nebylo souzeno.

Do druhé půle chvojenečtí zařadili vyšší rychlostní stupeň a pro hosty představovali větší hrozbu než doposud. Domácí snažení vyústilo ve vyrovnání, v 72. minutě po pěkné kombinaci, kterou zakončoval Vilím. Konec zápasu se blížil a hostující hráči byli z remízového výsledku značně rozladění. Běžela 85. minuta, do vápna domácích letěl centr, který hostující hráč usměrnil k levé tyči Píšovy branky, gól ale nebyl uznán. Závěr zápasu byl plný emocí a nadávek. Nic vážného se už ale neudálo. Chvojenec tedy uhrál s favoritem cennou remízu 1:1.