Klub1. poločas2. poločasVýsledek
Opatovice n. L. A101
Chvojenec A112

Článek

Utkání začalo pro chvojenecké hráče nejlépe, jak mohlo, když se už po dvou minutách hry po chybě domácí obrany trefil Zbudil. Radost jim, ale vydržela jen 4. minuty. Střela domácího hráče zapadla za Píšova záda. Chvojenec byl po celou dobu první půle aktivnější a vytvořil si větší množství šancí. Prosadit se ale nedokázal ani jeden z týmů a tak se šlo do šaten za stavu 1:1.

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu. Snaha hostujících hráčů se vyplatila v 57. minutě při jedné z mnoha chyb domácí obrany, kterou potrestal Velinský. Chvojenečtí kontrolovali výsledek v poklidu do 70. minuty, kdy Centner inkasoval druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Domácí začínali tlačit a hosté se bránili, situace se ještě zkomplikovala poté, co unikajícího hráče fauloval Píša a dostal červenou kartu. Do branky se postavil střídající Moravec. Ten dokázal udržet čisté konto a Chvojenec si mohl odvézt z Opatovic 3 body.